Fanclub Vanessy Hudgens:

Prosím,hlasuj pro mě TADY pro Terka a TADY taky pro Terku a
Díky mocLauren:Úterý byl nejlepší den mého života!

4. března 2010 v 12:46 | Terka |  Vanessa Hudgens-News
imagebam.com imagebam.com
Toto zveřejnila Lauren(můžete vidět na fotce) na internetovém blogu ve středu 17.února(v článku se jedná o 16/2). V článku popisuje jak potkala Vanessu a Zaca a jaké s nimi prožila zážitky:

Byla jsem součástí "Learn Oakley to Ride" surfování na podporu získání peněz pro nadaci One Sight. Musím říct, že jsem byla dost bez sebe, když jsem slyšela že Zac přijde sem do Sydney. To byl vždy můj sen, abych skutečně viděla nějakou Hollywoodskou hvězdu.

Můj den začal s malou skupinou týmu Oakley, spolu s organizátory a skvělými instruktory - složených ze světových profesionálů a nakonec ochranka! Kdo měl dostat lekci ze surfování?

Teď jsem poprvé viděla jak se sem hrnou paparazzi, když zjistily že sem přijedou hvězdy z Hollywoodu. Nikdy jsem neviděla tak šílené fotografy a fanoušky až do úterka.
Mohli jste vidět Zaca, když odcházel z italské restaurace v severní část Bondi (kde opustil svou přítelkyni Vanessa Hudgens), než začal svůj malý debut v surfování. Když se Zac vydal na pláž, kde jsme byli, dav fotografů a fanoušci se hnali za ním, křičeli a křičeli. Bylo to neuvěřitelné vidět.

Po tom všem vzrušení, jsme se vrátili do Severní části Bondi do Surf Clubu. Cítila jsem se velmi rozmazlená protože jsem měla úžasný oběd plný italských potravin. Po ukončení oběda jsem se dozvěděla, že Zac a Vanessa mají v plánu opustit restauraci. Takže jsem neváhala, a svižným krokem šla k nim s otázkou Zda jim můžu něco ukázat.

Zac a Vanessa vypadali velmi potěšeně, když mně viděli a byli nadšeni vidět Vanessa na titulce. Vanessa byla moc ráda. Zac se k ní otočil a řekl, že je to "nejlepší titulka"a pak jí dal pusu na čelo ... awww! Potom jsem jim ukázala článek z časopisu kde byli oba spolu, a začali si hned vzpomínat, na některé z akcí na obrázku.

Vanessa si chtěla nechat kopii časopisu, protože byla tak překvapena. Ona mi také můj časopis podepsala a druhou kopii SHOP si vzala. Byla jsem velmi potěšena, když si ho Vanessa koupila .... Budu mít poklad a vzpomínky navždy a ještě jednou děkuji Oakley, který mi poskytl nejúžasnější zážitek v mém životě.

Překlad článku by Vanney | © daily-vanessa.blog.cz

zdroj:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama